Fixtures

 

Tuesday 11th June 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Lusk Utd Home Woodbine Rd. 19:00 L Byrne

Saturday 15th June 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Balscadden Away Ringcommon 10:00 TBC
NDSL U10E Ashbourne Utd Home Woodbine Rd 10:00 P Rooney
NDSL U11E Willows FC Home Woodbine Rd 11:00 P Rooney

Sunday 16th June 2019

Coerver Cup Final

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Dunboyne Away Oscar Traynor Center 14:00 L Byrne

 

Wednesday 5th June 2019

Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

U12 St. John Vienna Away Kilmore Drive 19:30 J McDonnell

Saturday 8th June 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Artane Beaumont Away Rockfield Park 10:00 TBC
NDSL U10E Lusk Away Rathmore Rd. 11:00 M Wright
NDSL U11E East Meath Utd SF of Cup Home Woodbine Rd 10:00 P Rooney
NDSL U11F Idle Away Idle 13:00

Sunday 9th June 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Ashbourne Utd Away Archerstown Grounds 10:00 K Evans

Tuesday 11th June 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Lusk Utd Home Woodbine Rd. 19:00 Liam Byrne

Saturday 25th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Howth Celtic Home Woodbine Rd. 11:00 TBC
NDSL U10E Skerries Home Woodbine Rd. 10:00 L Byrne
NDSL U11E Maynooth Town (E) or Laytown Utd Away TBC 11:00 D Farrell
NDSL U11F Ratoath Celtic Away CityJet Park 13:00 G Hickson
Sunday 19th May 2019
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL U12 Baldoyle Utd Away Seagrange Park 10:00 B Emerson

Wednesday 22nd  May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Ashborne Home Woodbine Rd. 19:00 L Byrne

 

Wednesday 15th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 St. John Vianney Home Woodbine Rd. 19:00 P Rooney

Saturday 18th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Dunboyne Away Summerhill Rd 10:00 TBC
NDSL U10E Ratoath Harps Home Woodbine Rd. 10:00 D Farrell
NDSL U11E Stamullen FC Home Woodbine Rd. 11:00 D Farrell
NDSL U11F Swords Manor Away Brackenstown Rd. 11:00 R Robinson

Sunday 19th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Baldoyle Utd Away Seagrange Park 10:00 B Emerson

Wednesday 22nd  May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Ashbourne Utd Home Woodbine Rd. 19:00 Liam Byrne

Tuesday 7th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U St. John Vianney Home Woodbine Rd. 19:00 P Rooney

Saturday 11th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Balscadden Boys Home Woodbine Rd. 11:00 TBC
NDSL U11E Lusk Utd Home Woodbine Rd. 10:00 P Rooney
NDSL U11F Artane Beaumont Away Rockfield Pk 12:00 O Walker

Sunday 12th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12 Lusk Utd Away Rathmore Rd 13:00 J O’Reilly

 

 

Wednesday 1st  May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

AUL Senior Saturday Phoenix FC Away AUL Complex 19:00 Stephen Domican

Thursday 2nd May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

AUL Senior Sunday Cabra Celtic Away AUL 18:45 Antonio Castillo

Saturday 4th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

AUL Senior Saturday Hotpress MGB Away AUL Astro 14:30 James Rogan

Sunday 5th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

AUL Senior Sunday Finglas Rovers Away AUL 11:00 Brian O’Connor

Sunday 5th May 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

AUL Senior Sunday Finglas Rovers Away AUL 11:00 Brian O’Connor
NDSL U12 Clonee Utd. Home Woodbine Rd 12:00 Cian O’Brien

 

 

Thursday 11th April 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

AUL Seniors Raheny Utd Away AUL Complex 18:30 Paul Allen

Saturday 13th April 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8D Stamullen Home Woodbine Rd. 12:00 TBC
NDSL U10E Rush Away Catherines Park 10:00 Owen Kelly
NDSL U11E Maynooth Town Home Woodbine Rd. 10:00 J O’Rourke
NDSL U11F Howth Celtic Home Woodbine Rd. 11:00 J O’Rourke
AUL Seniors Ely Woodlawn Away AUL Complex 14:00 James Rogan

Sunday 14th April 2019

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12C TBC Away TBC 10:00 TBC
AUL Seniors Dingle United Away AUL Complex 11:00 Antonio Castillo

Saturday 6th   April 2019

League

Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8D Bohemians FC Away Inspire Fitness 11:00 TBC
NDSL U10E Rivervalley Rangers Away Rivervalley Park 11:00 Owen Kelly
NDSL U11E Balbriggan FC (Cup) Away St. Molgas Park 13:00 W Scully
NDSL U11F Artane/Beaumont (CUP) Away Woodbine Rd. 10:00 P Rooney
AUL Seniors Hotpress MGB Away Grangegorman 12:00 Emil Dorin-Urcan

Sunday 7th April 2019

League

Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12C TBC Away TBC 10:00 TBC
AUL Seniors Portran Ath. FC Away Corblas Rd. Donabate 11:00 Brian O’Connor

Saturday 23rd  March 2019

League

Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8D Malahide Utd Away Malahide Castle 10:30 TBC
NDSL U10E Skerries Town Away Towns Park 10:00 W Scully
NDSL U11E Malahide Utd Home Woodbine rd 10:00 B Donnolly
NDSL U11F Idle Away 10:00
AUL Seniors Mourne Celtic Away Mourne View 14:00 Kenny Patrick

Sunday 24th March 2019

League

Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U12C Balrath FC Away Pudding Hill 10:00 K Costello
AUL Seniors Cabra Celtic Away John Paul Park 11:00 Green Wayne

Saturday 22nd  September 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U7 Idel Home Woodbine Rd 10:30 TBC
NDSL U9 McKelvey Celtic Home Woodbine Rd. 10:00 TBC
NDSL Under 10 Idle Home Woodbine rd 11:30
NDSL Under 11 Howth Celtic Away Celtic Pk. 11.00 J Harvey
AUL Seniors Idle

Sunday 23rd September 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL Under 13 McKelvery Celtic Away Charlestown 10:00 A Shaw
NDSL Under 14 Idle Away Balheary Res 11:15 B Cleary
AUL Seniors St. Itas Away St Itas Hospital Portrane 11:00 L Cunningham

Saturday 15th September 2018

NDSL U7 Balscadden Home Woodbine Rd 10:30

TBC

NDSL U9 Howth Celtic Away Grace O’Malley Park 10:00 TBC
NDSL Under 10 Balbriggan Home Woodbine rd 11:30 B Cleary
NDSL Under 11 St. Columbans Away Glin Rd 10:00 N Downey
AUL Seniors Idle

Sunday 16th september 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL Under 13 Sherrif FC Away Fairview Park 10:00 B Donnelly
NDSL Under 14 Swords Celtic Away Balheary Res 11:15 B Cleary
AUL Seniors Skryne Away Tara Athletic Meath 11:30 TBA

 

Tuesday 15th May 2018
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
AUL Seniors Carriglea Home Edenmore Cres 19:00 Brian Lawless
Wednesday 16th May 2018
NDSL U10 Friendly v Kilmount Home Woodbine Road 18:30 TBC
Thursday 17th May 2018
AUL Seniors Lusk Utd Home Edenmore Cres 19:00 Aidan Moore
Saturday 19th May 2018
NDSL U7 Bohemians Home Woodbine Rd 10:00 TBC
NDSL U9 Maynooth Home Woodbine Rd 11:00 TBC
NDSL Under 10 East Meath Away Minnestown 11:00 E McCarthy
NDSL Under 11 Balrath Away Puddinhill 10:00 D Kitson
Sunday 20th May 2018
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL Under 13 St. Itas Home Woodbine Rd 10:00 M Reid
NDSL Under 14 Malahide Away Malahide Castle 13:00 J. Dalton
MGL Under 16 Terenure Rangers Home Woodbine Rd 11:15 M Reid
LSL Under 19 No Fixture Home 2:00
AUL Seniors No Fixtures Home 12:15
Wednesday 23rd May 2018
NDSL Under 14 DB Sports Cup Dunboyne Home Woodbine Road 19:00 K Elliott
LSL Under 19 Lakelands Away Leopardstown 19:00 TBC

 

Saturday 28th April 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U7 Balscadden Home Woodbine Road 11:00 TBC
NDSL U8 Rivermount boys Away Tolka Valley 11:00 TBC
NDSL U9 Clonee

 

Home Woodbine Rd 12:00 TBC
NDSL Under 10 East Meath Home Woodbine Rd 10:00 B Cleary
NDSL Under 11 Rivervalley Rangers Away Rivervalley Park 11:00 K Thompson

Sunday 29th April 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL Under 13 East Meath Cup  

Home

Woodbine Rd 10:00 S Fox
NDSL Under 14 Willow FC Home Woodbine Rd 11:15 S. Fox
MGL Under 16 Terenure Away Bushy Park 11:45 K Campbell
LSL Under 19 No Fixture Home 2:00
AUL Seniors Railway Union Home Edenmore Crescent 11:000 C Beasley

Thursday 1st May 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

LSL Under 19 Castleknock Away Porterstown 6:45 K Campbell

Thursday 12th April 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

MGL U16A Home Farm Away Mobhi Rd. 6:15 P Geraghty
Friday 13th April 2018
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
AUL Seniors Rivervalley Rangers Away Ridgewood Swords 6:15 Brian Lawless

Tuesday 17th April 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

MGL U16A Home Farm Home Woodbine Rd 6:30 O Walker
AUL Seniors Portrane Away Corballis Rd. Donabate 6:30 Brian Lawless

Saturday 14th April 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL U7 Stamullen Home Woodbine Rd. 10:00 TBC
NDSL U9 Balrath FC

 

Away Puddin Hill 12:00 TBC
NDSL Under 10E Skerries Town Away Town Park 11:00 Iain Ward
NDSL Under 11E At. Itas Away Ballymastone 11:00 Owen Kelly

Sunday 15th April 2018

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL Under 13D Ashbourne Home Woodbine Rd. 11:00 P Rooney
NDSL Under 14D Idle Away 10:00
MGL Under 16A Terenure Rangers Away Bushy Park 12:30 O’Brennan
LSL Under 19 Idle Home 2:00
AUL Seniors OLV Home Edenmore Crescent 11:00

John Reid

Saturday 10th March 2018

League

Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U7 Start back March 24th Home 12:00 TBC
NDSL U9 St. Frances M/V

 

Home Woodbine Rd 10:00 TBC
NDSL Under 10E Rivervalley Rangers Away Rivervalley Park 11:0 K. Thompson
NDSL Under 11E Lusk Utd Away Orlynn Park 11:00 Cian O’Brien

Sunday 11th March 2018

League

Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 13D St. Itas Away St. Itas Hospital 11:15 Iain Ward
DDSL Under 14D Willow FC Away Poppintree Park 10:00 M. Creed
MGL Under 16A Ashbourne Away Archerstown 11:45 N. Rogers
LSL Under 19 No Fixture Home 2:00
AUL Seniors Raheny Utd Away All Weather St. Annes 12:15 Paul Shelly

Saturday 21st October 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Grey No fixture Home 12:00 TBC
NDSL U9 Green Corduff

 

Home Woodbine Rd 10:00 TBC
NDSL Under 10E Darndalen Away Darndale Pk 10:00 TBC
NDSL Under 10H Swords Celtic Away Balheary Resv 11:00 M Wright

Sunday 22nd October 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 12 Div 1 Templouge Away Tymon Pk 10:30 K Barry
DDSL Under 12 Div 6 Castleknock Away Porterstown Pk 10:30 N Blake
NDSL Under 13D No Fixture Home 12:30
NDSL Under 13E No Fixture Home 2:00
AUL Sun D3 Seniors Frank Roe Cup Rivervalley Rangers Away Ridgewoods 11:00 Brian Lawless

Saturday 14th October 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Grey No fixture Home 12:00 TBC
NDSL U9 Grey Baldoyle

 

Away St. Molglas Pk 12:00 TBC
NDSL Under 10E Balbriggan Home Woodbine Rd 11:00 C Young
NDSL Under 10H Swords Manor Home Woodbine Rd 11:00 C Young

Sunday 15th October 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 12 Div 1 Postponed Away 10:30
DDSL Under 12 Div 6 Dundrum Away Meadowbrook 10:30 R O’Shea
NDSL Under 13D No Fixture Home 12:30
NDSL Under 13E No Fixture Home 2:00
AUL Sun D3 Seniors LFA Senior Cup Newbridge Hotspurs Home Edenmore Pk 1:00 Brendan Luke

 

Saturday 7th October 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Grey Howth Celtic Home Woodbine Road 12:00 TBC
NDSL U9 Grey Rivermount Boys

 

Away Tolka Valley Pk 11:00 TBC
NDSL Under 10E Dunboyne FC Home Woodbine Rd 11:00 Lee Conroy
NDSL Under 10H Mid-Sutton Home Woodbine Rd 10:00 Lee Conroy

Sunday 8th October 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 12 Div 1 Cabinteely Away Kilboggit Park 10:30 D Willis
DDSL Under 12 Div 6 Ballyfermot Home Woodbine Rd 10:30 T O’Connor
NDSL Under 13D Balscadden Boys Home Woodbine Rd 12:30 J O’Brien
NDSL Under 13E Glebe North Home Woodbine Rd. 2:00 J O’Brien
AUL Sun D3 Seniors Coolock Athletic Away Darndale Pk 11:00 Brendan Burke

Saturday 23rd  September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Grey Clonee Utd Home Woodbine Road 11:00 TBC
NDSL U9 Grey Corduff

 

Away Corduff Pk. No.1&2 1:00 TBC
NDSL Under 10E Balscadden Boys Away Ring Common 10:00 TBC
NDSL Under 10H Malahide Home Woodbine Rd 10:00 Lee Conroy

Sunday 24th September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 12 Div 1 Cabinteely Home Woodbine Rd 10:30 TBC
DDSL Under 12 Div 6 Terenure Rangers Away Beechfield Pk 11:30 TBC
NDSL Under 13D Balscadden Boys Home Woodbine Rd 11:30 Lee Conroy
NDSL Under 13E Clonee Home Woodbine Rd. 12:45 Lee conroy
AUL Sun D3 Seniors Mountview CFC Away Hartstown Pk 11:00 Suteu Alin

 

Saturday 16th September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

NDSL U8 Grey Rush Athletic Away St. Catherines Park 10:00 TBC
NDSL U9 Grey Swords Manor

 

Away Woodbine Rd 10:00 TBC
NDSL Under 10E Lusk Away Dun Emer Ave 12:00 Iain Ward
NDSL Under 10H Swords Manor Away Brackenstown Park 11:00 Chris Dunne
DDSL Under 12 Div 1 Esker Celtic Away Hermitage Park 10:30 I Ibeanu

Sunday 17th September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 12 Div 6 Castleknock Celtic Home Woodbine Road 10:30 TBC
NDSL Under 13D Baldoyle Home Woodbine Rd 11:30 P Rooney
NDSL Under 13E Balbriggan FC Home Woodbine Rd. 12:45 P Rooney
AUL Sun D3 Seniors Coolock Ath Home Edenmore 11:00 Aidan Moore

 

Saturday 9th September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee

NDSL

U8 Grey McKelvey Celtic Home Woodbine Road 10:00 W Scully
NDSL U9 Grey Maynooth Town

 

Away Rathcoffey 12:00 TBC
NDSL Under 10E Balrath FC Away Puddenhill 11:00 Louth Ref
NDSL Under 10H Bohemians Away Inspire Fitness 10:00

J Murphy

Sunday 10th September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 12 Div 1 Lucan Home  Woodbine Rd.  10:30 Lee Conroy
DDSL Under 12 Div 6 Terenure Rangers Home Woodbine Road 12:30 Tom O’Connor
NDSL Under 13D Aryfield Away Ayrefield CC 10:00 B Donnelly
NDSL Under 13E Rivervalley Home Woodbine Rd. 11:30 Lee Conroy
AUL Sun D3 Seniors Dingle utd Home Edenmore 1:00

John Reid

Saturday 2nd September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL U8 Grey Balbriggan Away St. Molagas 12:00 TBC
NDSL U9 Grey Rivermount Boys

 

Home Woodbine Rd 10:00 TBC
NDSL Under 10E Idle Away
NDSL Under 10H Idle Away

Sunday 3rd September 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Arklow Town Home Woodbine Rd. 10:30AM T O’’Connor
DDSL Under 12 Div 6 Cabinteely Away Kilboggit Pk 11:30AM D Willia
NDSL Under 13D Ratoath Harps Away CityJect Pk 11:15am S Kidd
NDSL Under 13E hhfc Away Hartstown Pk 10AM W Beasley
AUL Sun D3 Seniors Cabra Celtic Away John Paul Pk 11AM Philip Nolan

Sunday 2nd July 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time

Referee

DDSL Under 12 Div. 1 Arklow Town Away TBC TBC TBC
DDSL Under 12 Div. 6 Lucan Away Hillcrest Estate 11.30 AM K Barry

 

Saturday 24th June 2017
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL U8 Orange Lusk Home Woodbine Rd. 10AM TBC
NDSL U9 Red Baldoyle

 

Away Seagrange Park 11AM TBC
NDSL Under 10E Balbriggan Away St. Molgas Park 1PM R Barrett
NDSL Under 10H Dunboyne Away Summerhill 11AM K Costello
Sunday 25th  June 2017
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Raheny Home Woodbine Rd. 10:30AM T O’’Connor
DDSL Under 12 Div 6 Cambridge Boys Away Ringsend Park 11AM D Carey
NDSL Under 13D N/A
NDSL Under 13E Willows FC Away Poppintree Park 10AM Willie Byrne

 

Saturday 17th June 2017
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL U8 Orange Balrath FC Away TBC 12PM TBC
NDSL U9 Red St. Josephs

 

Home Woodbine Rd. 12PM TBC
NDSL Under 10E Bohemians Home Woodbine Rd 10AM Mark Byrne
NDSL Under 10H Bohemians Home Woodbine Rd 11AM Mark Byrne
Sunday 18th June 2017
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Terenure Home Woodbine Rd. 10:30AM S Bolger
DDSL Under 12 Div 6 Ardmore Rovers Home Woodbine Rd. 11:30AM S Bolger
NDSL Under 13D N/A N/A N/A N/A N/A
NDSL Under 13E N/A N/A N/A N/A N/A
Wednesday 21th June 2017
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Lucan Utd Away Hillcrest Estate 6:30PM J Smith

 

Saturday 10th June 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL U8 Orange Balscadden Away Ring Common 12PM TBC
NDSL U9 Red Balscadden

 

Away Ring Common 11AM TBC
NDSL Under 10E Dunboyne AFC Away Summerhill Road 11AM D Quinn
NDSL Under 10H Skerries Town Home Woodbine Road 10AM Mark Byrne

Sunday 11th  June 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Ardmore Rovers Home Woodbine Rd. 11:30AM
DDSL Under 12 Div 6 Clontarf Home Woodbine Rd. 10:30AM J. Flynn
NDSL Under 13D Ashbourne Away TBC 11AM D. Kitson
NDSL Under 13E Swords Celtic Home Woodbine Rd 11:30AM J Casserly

 

Sunday 4th June 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL U12 Div 1 Tallaght Town Home Woodbine Rd 10:30 B McEvoy
DDSL U12 Div 6 Cambridge Boys Off

Wednesday 7th  June 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Raheny Away St. Annes 7 PM tbc

Thursday 8th June 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL Under 13 D Dunboyne Away Summerhill 6:30 PM G. Hickson
NDSL Under 13 E FC Away St. Annes 7 PM L Conroy

 

 Wednesday 24th May 2017
League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Raheny Utd Away Pitch 16 St. Annes 7 PM TBC

 

Thursday 25th May 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 6 Clontarf home Woodbine Road 7 PM TBC

 

Saturday 27th May 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL U8 Orange Balscadden Boys Home Woodbine Rd 12 PM TBC
NDSL U9 Red Artane Beaumont Home Woodbine Rd 1 PM TBC
NDSL Under 10 E Balscadden Boys Home Woodbine Rd 10 am T Coughlan
NDSL Under 10 H Swords Celtic Home Woodbine Rd 11 am T Coughlan

Sunday 28th May 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
DDSL Under 12 Div 1 Lucan Cup Woodbine Road 11:30 AM B Hunter
DDSL Under 12 Div 6 Lakelands Home Woodbine Rd 10:30 AM B Hunter
NDSL Under 13 D Ashbourne Utd Home Edenmore Crescent 11:30 AM I Colligan
NDSL Under 13 E Glebe North away Craobhin Park 10 AM J Harvey

Tuesday 30th May 2017

League Age Group Opposition Name Type Venue Time Referee
NDSL Under 13 D Ayrefield Home Woodbine Rd 6:30 PM S Domican
NDSL Under 13 E Hartstown Huntstown Home Woodbine Rd 7:45 PM S Domica

Founded 1973